1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

UGG чизмички

Дискусија во 'Канта' започната од Simonche-to, 8 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Simonche-to

  Simonche-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2013
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  :hai: ,претпоставувам сите знаете кој се УГГ чизмички (ако не знае некој нека ги види сликите).Ја отворив темава за да дискутираме за нив,да даваме критики - пофалби,да каже некој дали се удобни дали му се допаѓаат на кого не му се допаѓаат...И ако може некој во меѓувреме да ми каже кај има убавки,ама не многу скапи околу 1500 ? :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 2. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  499
 3. Simonche-to

  Simonche-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2013
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  А ок...зашто ја коа барав ми пишуваше нема резутати...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.