1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Vо Dилемааааа

Дискусија во 'Канта' започната од LadyHot, 30 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. LadyHot

    LadyHot Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 септември 2010
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    Devojkii si najdov edno dete sto uci vo drugiot klas do mene..ucilnicata mu e do mene..t.e toj me najde mene bidejki sakase da mu bidam partnerka za matura .. i jas prifativ deka e bas cool dete i od togas pocnavme da pisime mn mn..a do togas ne se znaevme....i pisuvame sekoj den..mi pisuva sms i na mob... Bidejki jas sum od dr grad a ucam vo negoviot..eden vikend resi da dojdi kaj mene vo mojot grad..zamislete :o Jas si mislev deka ke se desi nesto deka ke se izmuvame ili nesto muabet ke pravime...noo daa dojde i ne napravivme nisto... bevme zaedno celo vreme se zezavme muabeti ova ona..no nisto ne napravivme i si zaminaa tie..posle toa pisevme uste pojkee...i bidejki jas imam kukja vo negoviot grad..sedev nekolku dena tuka..i me vikna da izlezime..bidejki jas kaj sto imam kukja kaj sto ucam..toj zivee blisku do mene..komsii si sme da ne recam :D I me vikna da izlezime..i izlegovme i si sedevme vo skoloto kade sto ucime bidejki i toa ni e blisku...i zamislete pak samo muabeti si praevme..i voopsto nisto ne naprajvme....:worried::worried: i dr den bese nekade 2i pol nokjeska i pisevme na msn i mi veli ajde na kafe dosadno nesto..i jas mu velam ajde ti na kafe jas sum sama doma...sama i bev ovie dena...i toj daa dojde doma na kafe...devojki se preradvav :)) preubavo mi bese si rekov deka ova ke bide sansata da napravime nesto deka ke mi recit nesto...bidejki prethodniot den mi prizna deka mu se svigjam mn i mn sum go privlekuvala i mi rece deka ostanatoto ke mi go kaze koga ke se vidime.i daa se nadevav mn koga dojde na kafe..no pak nisto...:worried: nisto ne naprajve si pievme kafe do 4 i pol nokjeska si gledavme se zezavme..i nisto voopsto...Zosto vaka :worried: Se plasam deka nema ni da se osudi da mi spomni za nesto povekje,gledam deka nekako mn se zaimavme kako drugarki...kako da mu e stram da mi spomni nesto..sive pati dur izleguvavme zaedno nikogas ne pravme na tema ljubov muabet..a ete toj mi prizna deka mu se svigjam..no na msn..koga ke sme zaedno ne pravime za toa muabet S::worried: sto mislitee...jas osekjam deka go sakam...me privlekuvat i mene mnnn... No sto mislite..mozebi prvo saka vaka pred da napravime nesto..ili mozebi saka samo dr..da si sme :worried: No ne veruvam mn pati mi imat spomnato deka mu se svigjam :worried::worried:: Kako da postapam.a jas ne mu imam nisto priznaeno nitu pak nesto spomnato deka mi se svigja toj..osvn toa deka mi e mn ubavo vo negovo drustvo i deka mislam na nego..samo toaa..:worried::worried: ?????????????
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.