1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Victoria silk touch козметика

Дискусија во 'Лице' започната од vickyy90, 11 септември 2014.

 1. vickyy90

  vickyy90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.487
  Допаѓања:
  1.066
  [​IMG]

  Ги користела ли некоја од вас овие сенки?
   
 2. Catherayn

  Catherayn Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2014
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  184
  Пол:
  Женски
  Овие се од Џамбо така?