1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

vitasline

Дискусија во 'Канта' започната од sandra89, 10 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sandra89

  sandra89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  dragi feminke sakam da ve prasam dai nekoa od vas gi ima koristeno preparatite za slabeenje od programata na vitasline sakam da znam dali se efikasni pozz i vi blagodaram od napred
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.