1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Vitiligo

Дискусија во 'Канта' започната од marria, 1 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marria

  marria Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  4
  Vitiligo na lice pomagajte ???? :///
   
 2. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.556
  Душо имаш тема веке отворена за ова, а скоро некоја феминка пиша нешто за намалувањето
  повели

  zdravstveni-problemi/vitiligo-kozno-zaboluvanje-t2447/


  За се има лек, само треба упорност
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.