Vitkana ili Prava kosa? :)

Дискусија во 'Канта' започната од Ivonche.19, 9 декември 2010.

 1. Ivonche.19

  Ivonche.19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Me интересира која според вас е поубава :)
   
 2. UbavkaBube

  UbavkaBube Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  92
  Виткана !!! Остава повеќе простор за имагинација.... ;)