1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Vitraz lepenki za staklo

Дискусија во 'Дом' започната од Jeli@juli, 3 мај 2021.

 1. Jeli@juli

  Jeli@juli Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2021
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Zdravo, dali nekoj znae kade se prodavaat samoleplivi folii za staklo, a moze i za drug mebel, so imitacija na vitraz tehnika?