1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Vospalena zolcka

Дискусија во 'Канта' започната од AlmedinaDina88, 24 октомври 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AlmedinaDina88

  AlmedinaDina88 Активен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2017
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  18
  jas imam problem so vospalena zolcka nemam nekoj golemi bolki nego tapa bolka imam vnatresna temperatura i macnini momentalno primam infuzii ama mnogu se plasam da ne mi si sluci nesto ako nekoj ima slicen problem ve molam kazete mislejne
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.