1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

WeHeartIt

Дискусија во 'Слободно време' започната од eki4k2, 16 август 2012.

 1. eki4k2

  eki4k2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  41
  http://weheartit.com/
  Страна на која можете да најдете најразлични фотографии.
  Ме интересира далии во Македонија ја користат странава,јас сум заразена секој ден го поминувам на странава имам и профил http://weheartit.com/jelenaj96 ако сака некој нека ме следи..ќе ве следам и јас вас.Па девојки ставете ги вашите профили да ги видиме :D

  не сретнав ваква тема затоа ја отворив,но ако има слободно избришете ја
   
  На Natali.3, Sm1ley и mileystar им се допаѓа ова.
 2. honey95

  honey95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2012
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  36
  И јас ја користам странава,преубава ми е.Во слободно време си дремам така на неа гледајки слики :)
   
  На b.u.tt.e.r.F.L.Y и Shmizzla им се допаѓа ова.
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.983
  Пол:
  Женски
  Многу убава страна...и најчесто кога барам слика special или аватар обавезно таму прво одам.
   
 4. LovePeace

  LovePeace Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2012
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  37
  И јас ја користам странава, преубави слики има :)
   
 5. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.546
  Многу убави слики има странава :!: :)
   
 6. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.042
  Допаѓања:
  21.931
  Пол:
  Женски
  Преуба странаа, најчесто ја користам за аватари, има најголем избор, а и има преубави слики :)
   
 7. PeachGirl

  PeachGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  820
  Допаѓања:
  2.068
  Пол:
  Женски
  Супер е странава...Вреди да се проба ;)
   
 8. Night.Wish

  Night.Wish Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  33
 9. the.vampire.girl

  the.vampire.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2012
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.490
  Пол:
  Женски
 10. SarahTayMomsen

  SarahTayMomsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  650
  Имам профил веќе сигурно 1 година и повеќе. Многу голема зараза е исто како tumbrl. Има преубави слики и многу убав квалитет на сликите. Еве го мојот профил http://weheartit.com/unbroken13 :)
   
 11. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  4.845
  Пол:
  Женски
  Интересна ми е странава,кога имам слободно време нон-стоп сум си на неа.А профил немам. Има убави слики,секогаш таму си наоѓам. :lol: :lol:
   
 12. dolly.doll

  dolly.doll Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  504
  Пол:
  Женски
  Немам профил ама често ја посетувам и си наоѓам слики за аватар :D
   
 13. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.094
  Преубава страна :D Секогаш гледам слики, многу интересни има. Сеуште немам профил, денес ќе си направам :wasntme:
   
 14. COollLady

  COollLady Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.336
  Страната е прекрасна :inlove: Едноставно ја обожавам :) Немам профил, но се логирам преку Фејсбук.
  [​IMG]
   
  На realGirl, LittlePinky и mileystar им се допаѓа ова.
 15. kitty.lover

  kitty.lover Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2012
  Пораки:
  602
  Допаѓања:
  351
  Убава е странава, ми се допаѓа.
  Немам профил, но порано многу почесто ја посетував кога барав некаква сликичка.
  Сега скоро воопшто, освен дечкиве од One Direction не може да се види нешто поинтересно.
  НЕ дека ги мразам, напротив-но очигледно тинејџеркиве полуделе по нив тотално. Не и даваат на странава да диши.
   
  На LittlePinky, dream.queen и mileystar им се допаѓа ова.
 16. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
  Секогаш кога ми треба некоја слика таму си наоѓам, често ја посетувам странава и имам профил.
  Само во последно време нови слики ставаат само од ЈБ, 1Д и некои набилдани педерчиња.
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 17. mileystar

  mileystar Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  741
  Допаѓања:
  2.102
  Пол:
  Женски
  Кога и да седнам на компјутер стално сум на weheartit,имам и профил,честопати знам и да си земам некоја слика,бидејќи се преубави :inlove: :D
   
 18. owl-ribbon

  owl-ribbon Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  677
  I remember when WeHeartIt was our little secret . Now every bitch use it !! :devil:
  баш !
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Mimi123

  Mimi123 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  1.186
  ^^Exactly...
   

  Прикачени фајлови:

  На CarrieBradshow му/ѝ се допаѓа ова.
 20. arontt

  arontt Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  487
  Еднаш си направив профил, но повторно не се приклучив дури и лозинката ја заборавив. Ама пак јас ја следам страната, има интересни сликички. :)