1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Wonderland (Fox Life) [2013-2015]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од ceca-1, 7 март 2018.

 1. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.090
  Серијава се емитува на Fox Life. Не е некоја нова но мене ми се допаѓа. Има убави лица, убави актери од младо до старо и дејството се одвива во Сиднеј. Се работи за животот на една група пријатели и други односи меѓу нив. Мене Том ми е симпатија:$Подолу има сликички:)
  Па дали некој ја гледа или ја гледал? Како ви се допаѓа и некои впечатоци? Можеби имате омилен лик?
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ова е Том:l:
   
 2. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  Јас ги изгледав трите сезони. За жал четврта сезона нема да се снима, а баш убаво заврши третата сезона.
   
 3. flower55555

  flower55555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2017
  Пораки:
  936
  Допаѓања:
  2.969
  Пол:
  Женски
  На која страна ја има серијава? Секаде пребарав, не ја најдов..:shake:
   
 4. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  Многу доцна ја даваат. Инаку многу убава серија. Миранда ми беше омилен лик, но и сите останати. Ми се допаѓаше нивната дружба, подршката што си ја даваа меѓу себе и вечерите кои секој ги спремаше и на крај добиваше оценки.
  Прочитав дека гледачите биле многу разочарани што нема да се снима 4та сезона
   
  На ceca-1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.090
  На Фокс Лајф ( Fox Life ) ја даваат моментално сега.(waiting)Не знам на Замунда дали ја има или Јутуб :?:

  Иначе @Polsko навистина се релакс вечерите, таков убав живот живеат и мислам домашно вино пијат:inlove:Ептен домаќински стил на живот(fingers)
   
  На Polsko му/ѝ се допаѓа ова.
 6. flower55555

  flower55555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2017
  Пораки:
  936
  Допаѓања:
  2.969
  Пол:
  Женски
  Знам на Fox Life ја гледав, летото ја имаше преку ден.. На замунда ја нема ја барав..
   
 7. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  На youtube ја има без превод. На fox live ја изгледав двапати.
   
 8. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  4.270
  Допаѓања:
  35.650
  Пол:
  Женски
  Може линк од youtube?
   
 9. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  Побарав, меѓутоа поголем дел од епизодите се избришани. Има само неколку епизоди од првата сезона.
   
  На buba4e89 и IM.TMKQ им се допаѓа ова.