1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

za grbot

Дискусија во 'Канта' започната од marijamaca10, 21 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marijamaca10

  marijamaca10 Активен член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Lujge daj kazete kako da si go zacvrstam grbot celiot mi e so slacki ://
  Ne jadam mnogu,pesacam i vezbam sekoj den najmalce 1 saat i nema nikakvi efekti samo se pokacuvaat kilata
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.