1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

za rastejne kosa

Дискусија во 'Канта' започната од nake-mirce, 6 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nake-mirce

  nake-mirce Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  4
  здраво вака знаци мн ми пајгасе косава и морав да ја скратам(шишам) али сега не ми одговара кратка коса...знаете ли некој сампон за побрзо растејне коса?? коклу е ефикасен? колку е цена?? ај ве молам знаци стварно ми е узас....ке ми помогнете?
   
 2. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.745
  Допаѓања:
  9.747
  Пол:
  Женски
 3. nake-mirce

  nake-mirce Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  4
  извинете јас сум нова и не добро знам за сајтов...ако мозе и повеке мислејне за сампони и слицно стварно ми треба/
   
 4. L0ve

  L0ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  198
  посети ја темата за која Juicy ти даде линк..
  и еве линк од мене за правилата на форумот.... бидејќи тема за коса во категорија сингл малку нелогично ми звучи.. pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
   
 5. nake-mirce

  nake-mirce Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  4
  добро не знам како сто требало....
   
 6. L0ve

  L0ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  198
  само посети ги темите за кои ти дадовме линк и се ќе биде во ред ;) и јас бев така збунета :lol: на почетокот, но по некое време поминато на форумот- ги разбрав и правилата :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.