1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Zaednicko ziveenje pred brak

Дискусија во 'Канта' започната од Fiva, 29 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Fiva

  Fiva Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Ve molam neznam dali predhodno ima pochnato vakva tema, no me interesira mislenjeto i nekoi drugi iskusta. Iako iskustvata se individualni sepak bi mi bilo drago ako procitam nekoi Vashi iskustva. Mi se blizi poleka denot :) Vi blagodaram
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.379
  Допаѓања:
  63.454
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.