zagrizena

Дискусија во 'Канта' започната од Despin4eee, 9 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Despin4eee

  Despin4eee Нов член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Imam eden problem nemav odnosi 12 meseci i sega otkako se odluciv na toa dodeka imav pocnav da krvaram prvin mislev deka e od menzisot bidejki mi bese posleden den no za zal toa pak se povtori povtorno krvarev dodeka imav odnos no krvta bese cista crvena kako da e prv pat. Dali ima sansi da e nesto strasno toa bidejki deckomi i svrsi vo mene dali ima sansi da ostanam trudna na taa krv?
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.010
  Допаѓања:
  130.362
  Пол:
  Женски
  Тоа крвавењето веројатно е што си немала доста долго време. А и можда тој бил груб со тебе.
  А штом дечко ти свршил во тебе ДА има шанси да останеш трудна.
   
 3. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Не ми е јасно како некој што има 21 година (ако има) и како и да е што се смета зрел за односи, да се прашува дали има шанси да остане трудна ако свршиле во неа. :tmi: :D
   
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.010
  Допаѓања:
  130.362
  Пол:
  Женски
  Нема 21. Мислам по зборовите се забележува. Хах :lol:
   
 5. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Ахх, подобро ако е така. Не навредува нас со тие години во спротивно. :lol: Но пак и не е важно, годините не се мерило за паметот. :D

  Знам дека темава ќе оди во канта, затоа си дозволувам оф топик. :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.