zdr

Дискусија во 'Канта' започната од anefi, 30 јануари 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anefi

  anefi Нов член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2021
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  zdr dali e uste zakonot za treto dete
   
 2. fana

  fana Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 август 2012
  Пораки:
  8.286
  Допаѓања:
  50.143
  Пол:
  Женски
  Не.
  За трето дете еднократно се добиваат 60 000 денари.
   
  На anefi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  4.118
  Допаѓања:
  13.174
  Пол:
  Женски
 4. anefi

  anefi Нов член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2021
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  a kako da apiciram za tie 60 000
   
 5. fana

  fana Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 август 2012
  Пораки:
  8.286
  Допаѓања:
  50.143
  Пол:
  Женски
  Е тоа не би знаела да дадам соодветен одговор.
   
 6. anefi

  anefi Нов член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2021
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  u opstina gazi baba me.vikat deka.ne vazi zakonot sa 60 000
   
 7. VDT2906

  VDT2906 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2017
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  10.139
  Пол:
  Женски
  Во социално ќе аплицираш " Центар за социални работи". Не во општина.
   
  На anefi му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.