ТЕМА: Таблети за слабеење

Мислење 28 Ное 2011, 01:52

ketisk напиша:Дали има некој искуство со капсулите Јаболков оцет+коприва+хром и колку дневно ги пиете?

tie ne se za slabeenje tuku za podobro varenje na hranata no sepak poleka no sigurno vo tekot na eden mesec mozete da izgubite po edno do dve kila jas imam probano no trena upornost !znaci potoa treba da si prodolzite da gi piete za da go zacuvate ona sto ste go postignale !
Аватар на корисникот
soco

Сино цветче
 
163181
Мислења: 416
Зачленет: 12 Мар 2011, 18:51

Мислење 28 Ное 2011, 13:55

varsa напиша:дали некој од вас ги има користено таблетите од супа од зелка јас ги порачав и чекам да ми стигнат, ај ве молам пишете ако имате некое искуство со нив.

И јас сакам да ги нарачам..само сакав прво да прочитам мислење за тие таблети од зелка, баш и не ми се даваат пари искрено за нешто што нема да помогне! Ајде штом ти си ги нарачала кажи ни го искуството! Вреди ли да се купат..ако има ефекти!
Со срека .. и поздрав!!
MladaMama

Фем почетничка
 
12
Мислења: 1
Зачленет: 03 Окт 2011, 15:40

Мислење 29 Ное 2011, 17:07

Lugje ne pijte takvi hemii,salati i fizicka aktivnost i rezultatot e zagarantiran :)
Аватар на корисникот
peperutka87

Сино цветче
 
2019
Мислења: 192
Зачленет: 22 Јул 2011, 11:46

Мислење 05 Дек 2011, 20:01

Феминки, пробал ли некој со таблетите Clarinol? И дали е подобро да се земе јаболков оцет (притоа да ми пише некој како се пие зашто читав тука скоро све и забораив кај беше... :) ) благодарам однапред :)
Аватар на корисникот
Aura

Фем почетничка
 
10
Мислења: 4
Зачленет: 24 Апр 2010, 19:00
Сакав да напишам вечност, но се исплашив да не исчезнеме...

Мислење 05 Дек 2011, 20:11

Само ке си го упропастиш метаболизмот со овие хемикалии.. Доколку сакаш да ослабниш ти ја препорачувам УН Диетата (означена како важна во подфорумот Диети).
Аватар на корисникот
Sramezlivoto

Сино цветче
 
8356
Мислења: 250
Зачленет: 01 Јун 2011, 00:15
Локација: Lonelyland, el dorado
Why am I so afraid to lose you, when you're not even mine!

Мислење 05 Дек 2011, 22:54

ги сакам слим лајн софт зелените каде можам да ги најдам од нив нисто не ти се јаде и многу се слабее, зосто слуснав дека ги повлекле од продажба знае ли некој??
Аватар на корисникот
vesna31

Бело цветче
 
811
Мислења: 64
Зачленет: 11 Окт 2010, 12:30

Мислење 09 Дек 2011, 23:05

здраво девојки ;) дали некоја од вас ги има користено капсулите green world-normomas? слушнав дека се многу добри и дека за 1месец се губат до 10кг. ги најдов на нет и ми игледаат доста примамливо само незнам дали ги има кај нас. Ако сте слушнале да ги има кај нас ве молам пишете ми од каде мозам да ги порацам и која цена се. Благодарам однапред :)
Zvezdica

Фем почетничка
 
01
Мислења: 1
Зачленет: 09 Дек 2011, 22:58

Мислење 26 Дек 2011, 23:25

Zvezdica напиша:здраво девојки ;) дали некоја од вас ги има користено капсулите green world-normomas? слушнав дека се многу добри и дека за 1месец се губат до 10кг. ги најдов на нет и ми игледаат доста примамливо само незнам дали ги има кај нас. Ако сте слушнале да ги има кај нас ве молам пишете ми од каде мозам да ги порацам и која цена се. Благодарам однапред :)

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 250&type=1
Imas informacii tuka...
Аватар на корисникот
Vesna25

Фем почетничка
 
714
Мислења: 38
Зачленет: 22 Мар 2011, 19:40
Слика

Мислење 27 Дек 2011, 01:16

vesna31 напиша:ги сакам слим лајн софт зелените каде можам да ги најдам од нив нисто не ти се јаде и многу се слабее, зосто слуснав дека ги повлекле од продажба знае ли некој??

немој да ги купуваш воопшто од лично искуство ти кажувам!
Другарка ми и јас лани ги пиевме и тоа по пола доза 18 дена и стварно се слабее и тоа многу, во нозете,стомакот,половината,немаш апетит,првите неколку дена на другарка ми малку и поминуваа со несоница моради материите што ги содржат самите апчиња,јас не осетив ништо,после тоа ќе те тераат на пиење течности,ама...откако ке престанеш не само што ке ги вратиш килограмите и некое кило плус туку желудникот ке ти го направат парче.Крвта ни ослабе и ни требаше многу време да дојдеме во нормала.
Кај другарка ми на работа дури 5 души се залетаа да пробаат,демек поевтино ако зимаат повеќе бла-бла,ама после тоа сите си се тешеа заедно :D :D .
Аватар на корисникот
Claudette

Фем почетничка
 
04
Мислења: 3
Зачленет: 21 Дек 2011, 07:50

Мислење 12 Јан 2012, 02:27

слим лајн софт ја ги пиев ама немав баш никакви резултати ма какви 15кг ни 0,5 не симнав незнам зошто не јадев многу а па благо ни најмалце ,а и јас како сите што сакаат да ги пробаат капсулите бев толку загреана за нив читав многу за нив дури и по негативните коментари на многу што ги пробале сепак решив да ги пробам барем 1кг да ослабев да не ми беше жал немав ниту негативни ефекти освен главоболка , незнам како ни успеало на другите да ослабнат можеби до организмот е незнам, сега сакав да прашам бар некој да незнае тие турбофаст каде може да се снабдат ако ги нема по аптеките?
Аватар на корисникот
kristince51

Сино цветче
 
330250
Мислења: 313
Зачленет: 09 Јан 2012, 01:11
-..-.
`·.·´
●/♥
/▌
/ \ ♥♥
╬♥═╬
╬♥═╬
╬═♥╬
╬♥═╬

Слика

Врати се на Диети

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: Нема регистрирани корисници и 3 гости