ТЕМА: Честитки

Мислење 17 Окт 2011, 00:46

НАТАША-ЧЕСТИТА ВЕРИДБА,БИДЕТЕ СРЕЌНИ И ВЕЧНИ :inlove:
Аватар на корисникот
maca99

Жолто цветче
 
16242812
Мислења: 1820
Зачленет: 19 Сеп 2010, 21:54

Мислење 17 Окт 2011, 01:32

Честитки на АНИ и НАТАША! Баш ми е мило за вас двете и ви посакувам се најубаво!
Аватар на корисникот
Divinebutterfly

Жолто цветче
 
924817069
Мислења: 2841
Зачленет: 17 Јул 2011, 15:10
Локација: Outher space
Слика
Кој се бори, може да изгуби. Кој не се бори има веќе изгубено !!!

Мислење 17 Окт 2011, 20:48

Happy Birth Day на Анни и Наташа ....

И на нашиот менаџер Андре Вилас Боас

andre-villas-boas_2028294c.jpg
andre-villas-boas_2028294c.jpg (30.12 KiB) Разгледано 228 патиДа ти се множат годините и многу титули да ни донесеш оти 35 нема да го дочекаш !!! :devil:
Се зезам ај ЛШ не мора повеќе :wasntme: :^: :party: :dance:
Аватар на корисникот
vendiii

Жолто цветче
 
2332454
Мислења: 1361
Зачленет: 13 Фев 2011, 15:02
Локација: Планета Земја
Слика

Мислење 17 Окт 2011, 21:10

Епа ај Ани и Нате со среќа нека ви е, само добри мигови и среќни денови да ви ја красат иднината.
Аватар на корисникот
najubava2010

Жолто цветче
 
45151632
Мислења: 1617
Зачленет: 19 Апр 2010, 02:32
Локација: Скопје, Београд, Беч и даље на запад...
Слика

Мислење 18 Окт 2011, 08:43

честитки наташа да ви е се најубаво ;)
Аватар на корисникот
karak

Жолто цветче
 
24162264
Мислења: 2791
Зачленет: 11 Апр 2010, 17:09
понекогаш и празниот лист кажува многу
Слика

Мислење 18 Окт 2011, 17:34

Ани и Наташа, честитки за веридбите, се најубаво да ви е и среќа и љубов да ве прати цел живот!
Кенди, честитки за внучето, драво и живо нека е!
Неса, здраво и живо да ти е синчето, големо да расте! (извини што доцнам со честиткава)
Аватар на корисникот
Hopeful

Зелено цветче
 
14345538
Мислења: 998
Зачленет: 15 Јун 2010, 14:17
Слика

Мислење 18 Окт 2011, 17:37

Честитки и од мене :)
Аватар на корисникот
k.i.m

Жолто цветче
 
47962288
Мислења: 4691
Зачленет: 12 Мај 2010, 20:31
Локација: *On a pool party*
The secret of getting ahead is getting started.

Мислење 18 Окт 2011, 18:08

Честитки Наташа, многу среќа нека ве следи :) :*
Аватар на корисникот
The-Queen

Жолто цветче
 
2164954
Мислења: 2083
Зачленет: 09 Јул 2010, 23:41
Ми рекоа дека за да се заљуби требало да го насмеам, но секој пат кога тој ќе се насмее, се заљубувам јас ...

Мислење 19 Окт 2011, 16:32

Честитки Наташа и се најубаво ! :)
Аватар на корисникот
crazylady

Жолто цветче
 
266611454
Мислења: 2950
Зачленет: 12 Јул 2010, 14:41

Мислење 20 Окт 2011, 22:40

Честитки Cynthia за внучето,да ви е здраво и живо,големо да расти и да ве радува! :party: :sun:
Аватар на корисникот
Divinebutterfly

Жолто цветче
 
924817069
Мислења: 2841
Зачленет: 17 Јул 2011, 15:10
Локација: Outher space
Слика
Кој се бори, може да изгуби. Кој не се бори има веќе изгубено !!!

Врати се на Кафе-муабети

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: DelRey, Google [Bot], Inna, minnie.m, strangewoman, SuperGirl24, Tumblr.123, WomanInRed и 24 гости