ТЕМА: Верувате ли во цагери?

Мислење 29 Јун 2012, 15:14

No, no, no :shake:
Безвезе работa.
Аватар на корисникот
simon4etooo

Сино цветче
 
179547
Мислења: 371
Зачленет: 05 Јан 2011, 16:50
Локација: In a forest
Слика

Мислење 29 Јун 2012, 15:15

не верувам...
ама сепак си се радувам во себе :$
Аватар на корисникот
anichka94

Жолто цветче
 
43252209
Мислења: 1438
Зачленет: 18 Мај 2012, 16:40
Локација: In the devil's eyes ~
"Љубовта боли". Не, љубовта не боли. Изневерувањето боли, разочарувањето боли,губењето на доверба боли,шамарот боли, удар со новите штикли во пределот на тестисите боли. Љубовта ? Не боли.

Мислење 06 Јул 2012, 18:22

Постојат за да ни биди поинтересно. Особено кога сме вљубени :inlove:
Зашто кога срцето собира докази доволно му е и на расипан часовник да види поклопени сказaлки. :rofl:
Аватар на корисникот
Ruby.rose

Сино цветче
 
107197
Мислења: 166
Зачленет: 02 Јул 2012, 12:17
Локација: некаде меѓу задоволството и болката, радоста и тагата, спокојот и стравот, љубовта и омразата
...and one day, her signature became her autograph.

Мислење 23 Јул 2012, 23:21

Не,типична детска занимација,како на пр: ејј ме сака,ме вара леле не го глеам више овој цагер аххаха :)
Аватар на корисникот
brunete

Сино цветче
 
3836
Мислења: 209
Зачленет: 07 Јун 2011, 21:19
Личноста што вистински ве сака, таа ќе продолжи да ве сака и од кога ќе и ги повредите чувствата.
Повеќе живеј, а помалку гледај другите како живеат !

Мислење 23 Јул 2012, 23:45

Не верувам и никогаш нема.
Па оние од гламстик направиле и посебен цагер за секој ден,различно за понеделник,вторник.. :lol: :x
Аватар на корисникот
anamariia.x3

Зелено цветче
 
843369
Мислења: 576
Зачленет: 27 Фев 2011, 21:07
Локација: In my home,in Camp Nou.

Мислење 24 Јул 2012, 04:09

не ... :)
Аватар на корисникот
lana-ana

Фем почетничка
 
11
Мислења: 3
Зачленет: 14 Јул 2012, 15:31

Мислење 28 Јул 2012, 18:20

No |( глупости
Аватар на корисникот
owl-ribbon

Зелено цветче
 
659198
Мислења: 546
Зачленет: 02 Јул 2012, 18:06
Coffee , Tea ? Or МЕ ?
Слика

Мислење 28 Јул 2012, 18:26

да ја верувам :D
Аватар на корисникот
sm1zla

Зелено цветче
 
270370
Мислења: 731
Зачленет: 26 Јул 2011, 14:58
Локација: во џунгла...
Harry Styles..<3

Мислење 30 Јул 2012, 01:31

Не верувам ама кога ќе видам се радувам не знам зошто инаку се 22:22 во последно време фаќам :^)
Аватар на корисникот
Jule.Sk

Жолто цветче
 
513296
Мислења: 1245
Зачленет: 28 Мај 2011, 22:45
Локација: Во нашата чудесна земја Македонија ツ
Be thankful for all you have,because you never know what will happen next! :)

Мислење 30 Јул 2012, 02:08

Не.
Аватар на корисникот
indelible

Сино цветче
 
7788
Мислења: 219
Зачленет: 28 Јун 2012, 01:00
Локација: middle of nowhere
Слика

Врати се на Кафе-муабети

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: 1slavjanka, curlygirl, l0vE...-love, LoveFreedom, Sleepy, Yahoo [Bot] и 21 гости