ТЕМА: Каде да си купам?... Па и на попуст плус ;)

Мислење 10 Авг 2013, 13:01

да не има некој видено вакви ташни (за обликот зборам а бојата и не е многу важна)?? :)
Прикачени фајлови
large.jpg
large.jpg (101.03 KiB) Разгледано 386 пати
large (2).jpg
large (2).jpg (92.07 KiB) Разгледано 386 пати
Аватар на корисникот
BelieberYeahh

Жолто цветче
 
8001070
Мислења: 1022
Зачленет: 27 Јул 2013, 12:59
Локација: Stuck in the moment with you. ♥
Believe In Everything Because Everything's Reachable
http://data.whicdn.com/images/73253973/large.jpg

Мислење 10 Авг 2013, 13:12

lovelife напиша:распар бикини? каде има низ Скопјево али ефтини да бидат

Има во ГТЦ на трети спрат, само незнам како се викаше продавничката...
Аватар на корисникот
axl-babe

Сино цветче
 
567253
Мислења: 451
Зачленет: 01 Јун 2013, 19:31
Локација: Paradise City
When you're in need of someone, my heart won't deny you.

Мислење 10 Авг 2013, 13:24

axl-babe напиша:
lovelife напиша:распар бикини? каде има низ Скопјево али ефтини да бидат

Има во ГТЦ на трети спрат, само незнам како се викаше продавничката...

бутик еми мислам дека се викаше
Аватар на корисникот
EleonoraLovato

Зелено цветче
 
665142
Мислења: 664
Зачленет: 26 Дек 2012, 20:35
Локација: Everywhere
we thank God for family, we thank God for friends, but most of all we thank God for fast cars

Мислење 10 Авг 2013, 15:39

EleonoraLovato напиша:
axl-babe напиша:
lovelife напиша:распар бикини? каде има низ Скопјево али ефтини да бидат

Има во ГТЦ на трети спрат, само незнам како се викаше продавничката...

бутик еми мислам дека се викаше

да така се вика, и не се скапи ја си напраив пар и ми искочи 700 денари :)
Аватар на корисникот
dulcela

Сино цветче
 
438
Мислења: 178
Зачленет: 31 Јан 2013, 22:41

Мислење 10 Авг 2013, 15:49

сакам некои ролери,нека бидат поефтини а квалитетни. во ск некаде? :?:
Аватар на корисникот
honey95

Бело цветче
 
2534
Мислења: 91
Зачленет: 05 Мар 2012, 01:29
Nije strasno kada si probao nesto uciniti i ni si uspeo.
Strasno je to kad nesto nisi pokusao,a mogao si..

Мислење 10 Авг 2013, 16:17

За сите помлади низ нашево Скопје, обавезно да идат во галери на плоштад!! :D Бев во теранова има мнооогу ефтини работи не ми останаа пари не ни наминав во евроазија. <3
supergirl9

Фем почетничка
 
00
Мислења: 2
Зачленет: 12 Авг 2012, 00:13

Мислење 10 Авг 2013, 17:51

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 4796_n.jpg
Каде да најдам ваков ремен,и по колку пари се движат?
Аватар на корисникот
kristii

Жолто цветче
 
349703
Мислења: 1296
Зачленет: 10 Апр 2010, 00:20
<a href="http://www.ticker.7910.org/eng"><img src="http://www.ticker.7910.org/an1cE-403DD1110MDAwMDEwN2x8MDAwMDExMWRhfHlvdXIgdGV4dA.gif"></a>

Мислење 10 Авг 2013, 18:12

kristii напиша:https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q92/1146658_572133722825679_2091884796_n.jpg
Каде да најдам ваков ремен,и по колку пари се движат?

Од Asos ќе си порачаш.
Цена помеѓу 15-25 € варира од модел до модел.

Скриен текст: покажи
Ако некој видел низ Скопјево за продажба ваков каиш, нека каже... Јас неам видено.
Аватар на корисникот
senza.parole

Жолто цветче
 
31355482
Мислења: 2048
Зачленет: 22 Сеп 2010, 01:23
Локација: Sotto la luna d'argento.
Lasciatemi in pace... e vi amerò per questo.

Мислење 10 Авг 2013, 21:23

^Мис Спајс во Веро центар околу 400 ден беше.
Аватар на корисникот
SuperGirl24

Жолто цветче
 
57801264
Мислења: 1385
Зачленет: 06 Мар 2012, 22:43
Локација: to the Unknown па лево

Мислење 10 Авг 2013, 22:21

Женски сакам да ве прашам каде во Скопје можам да најдам големи ташни.. Еве од овој тип:
Слика и Слика уште малку почнува учебната година а сакам ташна да носам не ранец, па сакам таква голема за да може да собере книги и тетратки и ако може цена... имаше во јуни кога бев во Скопје во сити мол во Бершка такви големи по 1800 ден ама незнам дали сега ги има.
Аватар на корисникот
iloveugirl

Сино цветче
 
21467
Мислења: 293
Зачленет: 11 Мар 2013, 19:26

Врати се на Мода и стил

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: medena21, prolet2014 и 16 гости