ТЕМА: Гимназија Алгоритам

Мислење 05 Мар 2012, 21:03

Здраво,дали некој може да ми ја каже наставната програма во гимназијата Алгоритам,дали се многу строги наставниците и дали некој го полагал приемниот испит,и ако некој го полагал го молам да ми каже што се бара :)
Аватар на корисникот
loveme-4ever

Бело цветче
 
1124
Мислења: 92
Зачленет: 17 Дек 2011, 12:38
Dont wait for your dreams to happen make them happen -Big time rush <3

Врати се на Образование

Кој е онлајн

Оваа категорија моментално ја разгледуваат: femalegalaxy и 7 гости