1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Брак

Односи со брачниот партнер. Семејни проблеми и радости.

Подреди по:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Silver.E
  Одговори:
  4.750
  Прегледи:
  588.272
 2. zdravkova
  Одговори:
  32.797
  Прегледи:
  3.056.798
 3. kateivanova12
  Одговори:
  8.319
  Прегледи:
  1.123.768
 4. Sesil
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  13.870
 5. WildMk
  Одговори:
  526
  Прегледи:
  44.421
 6. WildMk
  Одговори:
  2.218
  Прегледи:
  269.284
 7. wolf4e
  Одговори:
  401
  Прегледи:
  53.670
 8. lalezzz
  Одговори:
  2.805
  Прегледи:
  376.530
 9. Independiente
  Одговори:
  317
  Прегледи:
  56.404
 10. prettygirl
  Одговори:
  847
  Прегледи:
  131.084
 11. innablood
  Одговори:
  185
  Прегледи:
  17.066
 12. sweeteva
  Одговори:
  3.478
  Прегледи:
  374.875
 13. Ostaven85
  Одговори:
  214
  Прегледи:
  25.370
 14. WildMk
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  16.913
 15. Lilit
  Одговори:
  117
  Прегледи:
  19.152
 16. Blueberry 93
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2.511
 17. tocka
  Одговори:
  3.321
  Прегледи:
  265.733
 18. morska
  Одговори:
  893
  Прегледи:
  140.301
 19. baba Rada
  Одговори:
  468
  Прегледи:
  38.506
 20. TinaK
  Одговори:
  318
  Прегледи:
  56.499
 21. Sashie20
  Одговори:
  269
  Прегледи:
  68.005
 22. aneta.oh-36
  Одговори:
  1.420
  Прегледи:
  195.890
 23. WildMk
  Одговори:
  153
  Прегледи:
  21.940
 24. OGNOMET
  Одговори:
  177
  Прегледи:
  23.239

Опции за редоследот на темите

Се вчитува...