1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врски

Флерт, сериозни и несериозни врски, проблеми и убави моменти.

 1. Љубовни проблеми

  Побарајте совет за вашата врска и проблемите на љубовен план.
  481
  28.725
  Бивши дечко
  Најново
  Vikktorr, 19 февруари 2024 во 23:00
  RSS
 2. Разделби

  Побарајте совет и мислење за вашата разделба или помогнете им на другите.
  142
  7.581
  RSS
Подреди по:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Lilit
  Одговори:
  58.882
  Прегледи:
  2.837.054
 2. bilkata
  Одговори:
  45.430
  Прегледи:
  3.033.352
 3. Karma
  Одговори:
  3.057
  Прегледи:
  636.321
 4. babyketi
  Одговори:
  1.089
  Прегледи:
  302.419
 5. Mireto
  Одговори:
  2.109
  Прегледи:
  290.100
 6. Bright
  Одговори:
  3.658
  Прегледи:
  437.090
 7. annnni
  Одговори:
  1.268
  Прегледи:
  172.511
 8. kate
  Одговори:
  1.948
  Прегледи:
  261.886
 9. KateKane
  Заклучен(а) Важна

  Здрава врска

  Одговори:
  0
  Прегледи:
  5.589
 10. WildMk
  Одговори:
  961
  Прегледи:
  44.448
 11. DenicijaNaPetre
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  14.586
 12. theowndemon
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1.849
 13. Tanjamm
  Одговори:
  259
  Прегледи:
  27.657
 14. LAVICA81
  Одговори:
  167
  Прегледи:
  56.369
 15. Aquamarine93
  Одговори:
  264
  Прегледи:
  12.867
 16. Boyfromtown
  Одговори:
  2.045
  Прегледи:
  113.174
 17. flower
  Одговори:
  1.698
  Прегледи:
  322.191
 18. Trendafilka
  Одговори:
  974
  Прегледи:
  170.935
 19. theowndemon
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  892
 20. NoriS1
  Одговори:
  201
  Прегледи:
  16.323
 21. MadeinHeaven
  Одговори:
  1.027
  Прегледи:
  142.452
 22. Lacrymosa
  Одговори:
  898
  Прегледи:
  46.608
 23. Sayerr
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  3.862
 24. Angel-Adriana
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3.388
 25. buttercup
  Одговори:
  340
  Прегледи:
  46.127
 26. butterfly*
  Одговори:
  64
  Прегледи:
  5.460
 27. Idedemja
  Одговори:
  198
  Прегледи:
  11.188
 28. perduv
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1.918
 29. Miss-HeLL
  Одговори:
  184
  Прегледи:
  21.148

Опции за редоследот на темите

Се вчитува...