1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Здравствени проблеми

Дискутирајте за различните заболувања и начините за заштита.

 1. Алтернативна медицина

  Нетрадиционална медицина и лекување на природна база.
  76
  3.417
  Има ли лек за ракот?
  Најново
  Dudo, 30 ноември 2023 во 15:44
  RSS
 2. Прашај гинеколог

  Консултации со доктори од Универзитетската клиника за гинекологија и акушерство.
  157
  6.340
  RSS
Подреди по:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. kristii
  Одговори:
  5.761
  Прегледи:
  722.671
 2. Anonymous
  Одговори:
  5.137
  Прегледи:
  1.499.835
 3. Lilit
  Одговори:
  20.834
  Прегледи:
  1.536.981
 4. malaaa
  Одговори:
  1.698
  Прегледи:
  531.982
 5. Lilit
  Одговори:
  7.128
  Прегледи:
  1.042.499
 6. Suzeto
  Одговори:
  1.849
  Прегледи:
  468.646
 7. maja8
  Одговори:
  1.640
  Прегледи:
  444.293
 8. SLATKA23
  Одговори:
  1.758
  Прегледи:
  349.163
 9. cia123
  Одговори:
  128
  Прегледи:
  53.427
 10. Mireto
  Одговори:
  272
  Прегледи:
  120.494
 11. teddygirl
  Одговори:
  261
  Прегледи:
  74.884
 12. femina21
  Одговори:
  1.085
  Прегледи:
  275.338
 13. tessie
  Одговори:
  180
  Прегледи:
  106.338
 14. kacita
  Одговори:
  393
  Прегледи:
  195.981
 15. YoungLady
  Одговори:
  744
  Прегледи:
  135.327
 16. Ivana000
  Одговори:
  831
  Прегледи:
  186.846
 17. LaRagazza
  Одговори:
  799
  Прегледи:
  185.069
 18. katka-slatka
  Одговори:
  234
  Прегледи:
  61.138
 19. snezan4e
  Одговори:
  255
  Прегледи:
  91.085
 20. marija28
  Одговори:
  152
  Прегледи:
  112.676
 21. amajlija
  Одговори:
  147
  Прегледи:
  33.343
 22. Scarlet88
  Одговори:
  110
  Прегледи:
  48.300
 23. renata76
  Одговори:
  444
  Прегледи:
  158.596
 24. agios
  Одговори:
  60
  Прегледи:
  8.565
 25. majamaja
  Одговори:
  400
  Прегледи:
  151.902
 26. meri11
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  44.022
 27. srnicka24
  Одговори:
  637
  Прегледи:
  58.835
 28. zizi.lady
  Одговори:
  1.020
  Прегледи:
  290.666

Опции за редоследот на темите

Се вчитува...