1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Насмевка

Вицови, шеги, интересни текстови, смешни слики и видеа, бесмислени теми.

Подреди по:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. magic
  Одговори:
  15.308
  Прегледи:
  1.530.623
 2. Mimi
  Одговори:
  8.033
  Прегледи:
  796.832
 3. anichka94
  Одговори:
  6.467
  Прегледи:
  734.788
 4. Unfaithful18
  Одговори:
  901
  Прегледи:
  139.179
 5. Ket.Rin
  Одговори:
  9.671
  Прегледи:
  527.355
 6. Someonespecial
  Одговори:
  483
  Прегледи:
  70.031
 7. ozbilnazena
  Одговори:
  1.109
  Прегледи:
  43.132
 8. Unfaithful18
  Одговори:
  462
  Прегледи:
  39.643
 9. Offspring
  Одговори:
  7.179
  Прегледи:
  862.527
 10. Lella
  Одговори:
  221
  Прегледи:
  45.401
 11. Dijana
  Одговори:
  136
  Прегледи:
  1.710.597
 12. theowndemon
  Одговори:
  107
  Прегледи:
  2.986
 13. Primavera
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1.433
 14. Victorya
  Одговори:
  265
  Прегледи:
  16.750
 15. KateKane
  Одговори:
  958
  Прегледи:
  64.460
 16. ane.bella
  Одговори:
  517
  Прегледи:
  99.359
 17. theowndemon
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  834
 18. ElenaOfRivendell
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  7.339
 19. fox.megan
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  11.412
 20. KateKane
  Одговори:
  169
  Прегледи:
  12.127
 21. Andrijano31
  Одговори:
  120
  Прегледи:
  6.393
 22. karina8
  Одговори:
  325
  Прегледи:
  34.290

Опции за редоследот на темите

Се вчитува...