1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Политика и настани

Политиката во нашата држава и во светот. Политичари. Вести, настани и случувања.

Подреди по:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Ariel
  Одговори:
  38.997
  Прегледи:
  1.866.784
 2. RainBow
  Одговори:
  522
  Прегледи:
  32.394
 3. BoaVista
  Одговори:
  1.246
  Прегледи:
  121.172
 4. RainBow
  Одговори:
  7.371
  Прегледи:
  390.622
 5. Ицолгудбејбе
  Одговори:
  13.038
  Прегледи:
  917.669
 6. aNy-to
  Одговори:
  5.973
  Прегледи:
  1.257.187
 7. Tanjamm
  Одговори:
  782
  Прегледи:
  34.626
 8. Ahoy
  Одговори:
  3.152
  Прегледи:
  161.511
 9. Luciferka
  Одговори:
  308
  Прегледи:
  16.278
 10. Mikha4
  Одговори:
  1.028
  Прегледи:
  65.157
 11. cresa-jagoda
  Одговори:
  3.534
  Прегледи:
  264.937
 12. Tanjamm
  Одговори:
  95
  Прегледи:
  6.128
 13. Cka
  Одговори:
  322
  Прегледи:
  13.859
 14. Tanjamm
  Одговори:
  97
  Прегледи:
  8.649
 15. jana83
  Одговори:
  303
  Прегледи:
  47.596
 16. Just_a_kid
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  996
 17. Tanjamm
  Одговори:
  106
  Прегледи:
  3.861
 18. sonce777
  Одговори:
  132
  Прегледи:
  8.831
 19. CrazyGirl15
  Одговори:
  591
  Прегледи:
  26.255
 20. Karamela12
  Одговори:
  281
  Прегледи:
  23.822
 21. Tanjamm
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1.936
 22. babaDara
  Одговори:
  80
  Прегледи:
  8.402

Опции за редоследот на темите

Се вчитува...