Серии и емисии

Коментари, критики и дискусии за телевизиски серии, емисии и шоуа.

Подреди по:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. staycalm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  28
 2. Mishela
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  259
 3. supergirlmb
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  278
 4. Mrs.Precious
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  178
 5. Osamena devojka
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1.153
 6. Someonespecial
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  297
 7. tace73
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  892
 8. vaga95
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  39
 9. stranger2
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  77
 10. RosettaStone
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  85
 11. WildMk
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  219
 12. Yowannty
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  853
 13. CrazyGirl15
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  110
 14. 1992g
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  232
 15. Osamena devojka
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  4.565
 16. Feminka22
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  564
 17. dragan4eDR
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  574
 18. JoanaS
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  1.874
 19. Snow-Star
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  340
 20. RainBow
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  95

Опции за редоследот на темите

Се вчитува...