Серии и емисии

Коментари, критики и дискусии за телевизиски серии, емисии и шоуа.

Подреди по:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. SuperGirl24
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  4.936
 2. dusicka.musicka
  Одговори:
  2.617
  Прегледи:
  121.378
 3. pianogirl
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  1.122
 4. lola55
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  503
 5. IM.TMKQ
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  284
 6. promeneta
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  1.806
 7. navyforever
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  1.422
 8. ludoto19
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1.587
 9. black-angel
  Одговори:
  155
  Прегледи:
  9.779
 10. Brinetka
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  266
 11. Dream-Girl
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1.740
 12. Dentina
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  51
 13. LitttleRNBPrincess
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  832
 14. Sparks
  Одговори:
  450
  Прегледи:
  25.389
 15. Abeja
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  2.752
 16. DzingrlakaDzikica
  Одговори:
  290
  Прегледи:
  13.525
 17. DzingrlakaDzikica
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  4.489
 18. Hipster
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  4.616
 19. LilacWine
  Одговори:
  96
  Прегледи:
  5.612
 20. ALISA0000
  Одговори:
  138
  Прегледи:
  9.005

Опции за редоследот на темите

Се вчитува...