1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Отворено писмо

Дискусија во 'Канта' започната од WhiteAngel, 14 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. WhiteAngel

    WhiteAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2011
    Пораки:
    2.107
    Допаѓања:
    1.640
    Сигурно имате некоја личност на која би сакале, но не можете да и кажете се во лице. Сега овде можете. Напишете отворено писмо. Напишете се што ви лежи на душа. Кажете се! :)
     
  2. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Хе хе хе кога го видов насловот симислев дека станува збор за писмо што некогаш ви стигнало и било отворено и имам таква случка. А да да не сум офф па би сакала само нема да е за една личност туку за повеке само во во друга прилика
     
  3. Squirrels

    Squirrels Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 октомври 2010
    Пораки:
    52
    Допаѓања:
    23
    Темава сега ми дојде како 1 на 10ка.

    Избрзав..премногу избрзав..виното ми имаше удрено во глава..нозете сами појдоја,а срцево не ме праша дали смее да се заљуби! Добро почнавме што почнавме но требаше многу порано да завршиме..а не откако се заљубив..сега те барам,ама те нема..знам ја сакаш и немој случајно уште еднаш да ти текни да ми се пулиш в очи и да ми кажиш ЈА НЕЈЧАМ!! Немој те молам,сега барем знам дека ме лажиш! Беше убаво,беше болшебно,беше магичо,но не сакам веќе. Ја носам неа на совест за грешките што таа ги направила во минатото и сега ти преку мене и враќаш! Па,каде е овде логиката на животот??!
    Добро,зошто секоигаш јас згрешавам?! Знам дека не си ти тој што треба да ми одговори.. Само знаеш,ќе мине време, ќе ти притребам, ќе ме побараш, ќе те заболи кога ќе ме видиш а јас само ладно и без глас ќе поминам крај тебе...можеби после ќе ме боли и милион солзи ќе сронам,но нема да ми е прв пат, веќе се навикнав кога те гледав со неа...ма носете се и двајцата!!! Убаво ме налепивте,а јас будала.... ќе ви ги плаќам греките!!!!
     
  4. L0ve

    L0ve Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 мај 2011
    Пораки:
    337
    Допаѓања:
    199
    и јас помислив дека темава ќе биде за дали ни смета кога некој ќе ни отвори наше приватно писмо :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
     
  5. Name

    Name Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2010
    Пораки:
    1.433
    Допаѓања:
    880
    Пол:
    Женски
    ^ И јас го помислив тоа :D

    инаку, нели е слична темава со Испукајте се темата.. Да кажеме се што ни лежи на душа.. :^)
     
  6. Strumfeta93

    Strumfeta93 Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.191
    Допаѓања:
    3.856
    Испукајте се
    Сакам да кажам
    Што би му кажале
    Итн. а тука а во тие теми исто е.
     
  7. Name

    Name Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2010
    Пораки:
    1.433
    Допаѓања:
    880
    Пол:
    Женски
    Да да.. тоа велам...некако многу теми со различни наслови а иста содржина..не е убаво :?:
    како и да е..не сум модератор па да одлучувам што како..нека одлучат тие :)
     
  8. WhiteAngel

    WhiteAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2011
    Пораки:
    2.107
    Допаѓања:
    1.640
    Океј е девојки, не кравајте паника!! :D Постои клуч или ако сакате да ја пренасочиме па да пишуваме за тоа кога некој ни отворил писмо!!
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.