1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Отворено писмо

Дискусија во 'Канта' започната од WhiteAngel, 14 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Сигурно имате некоја личност на која би сакале, но не можете да и кажете се во лице. Сега овде можете. Напишете отворено писмо. Напишете се што ви лежи на душа. Кажете се! :)
   
 2. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Хе хе хе кога го видов насловот симислев дека станува збор за писмо што некогаш ви стигнало и било отворено и имам таква случка. А да да не сум офф па би сакала само нема да е за една личност туку за повеке само во во друга прилика
   
 3. Squirrels

  Squirrels Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2010
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  23
  Темава сега ми дојде како 1 на 10ка.

  Избрзав..премногу избрзав..виното ми имаше удрено во глава..нозете сами појдоја,а срцево не ме праша дали смее да се заљуби! Добро почнавме што почнавме но требаше многу порано да завршиме..а не откако се заљубив..сега те барам,ама те нема..знам ја сакаш и немој случајно уште еднаш да ти текни да ми се пулиш в очи и да ми кажиш ЈА НЕЈЧАМ!! Немој те молам,сега барем знам дека ме лажиш! Беше убаво,беше болшебно,беше магичо,но не сакам веќе. Ја носам неа на совест за грешките што таа ги направила во минатото и сега ти преку мене и враќаш! Па,каде е овде логиката на животот??!
  Добро,зошто секоигаш јас згрешавам?! Знам дека не си ти тој што треба да ми одговори.. Само знаеш,ќе мине време, ќе ти притребам, ќе ме побараш, ќе те заболи кога ќе ме видиш а јас само ладно и без глас ќе поминам крај тебе...можеби после ќе ме боли и милион солзи ќе сронам,но нема да ми е прв пат, веќе се навикнав кога те гледав со неа...ма носете се и двајцата!!! Убаво ме налепивте,а јас будала.... ќе ви ги плаќам греките!!!!
   
 4. L0ve

  L0ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  198
  и јас помислив дека темава ќе биде за дали ни смета кога некој ќе ни отвори наше приватно писмо :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 5. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  880
  Пол:
  Женски
  ^ И јас го помислив тоа :D

  инаку, нели е слична темава со Испукајте се темата.. Да кажеме се што ни лежи на душа.. :^)
   
 6. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Испукајте се
  Сакам да кажам
  Што би му кажале
  Итн. а тука а во тие теми исто е.
   
 7. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  880
  Пол:
  Женски
  Да да.. тоа велам...некако многу теми со различни наслови а иста содржина..не е убаво :?:
  како и да е..не сум модератор па да одлучувам што како..нека одлучат тие :)
   
 8. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Океј е девојки, не кравајте паника!! :D Постои клуч или ако сакате да ја пренасочиме па да пишуваме за тоа кога некој ни отворил писмо!!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.