1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нервоза

Дискусија во 'Канта' започната од bad-cat8, 22 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. bad-cat8

    bad-cat8 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2010
    Пораки:
    151
    Допаѓања:
    78
    Девојкиии хелппп :geek: нон-стоп сум под нервоза сите мене ми викаат моите родители за сееееее ама буквално за сеее ми викаат немам на кого да му кажам сета нервоза останува во мене се чувствувам како да ке пукнам во секој момент неможам да го криам повеќе тоа во мене се се собра преполна ми е душата.....помошшшшшшшшшшшшш :@ ;( кажете ми на што ја исфрлам нервозата ве моламмммм помогнете ми неможам повеќе :fubar: :doh: ;( :sweat: ве молам барем 1 девојка да ми помогне...доволно ке биде ;(..................................................ке ми помоне некој..? :geek: :@
     
  2. Sephora

    Sephora Популарен член

    Се зачлени на:
    5 декември 2010
    Пораки:
    2.690
    Допаѓања:
    4.481
    Од толку печатни грешки, не знаење за користа на точките, и запирките постот не знам ни дали го разбрав. Имам прашање: што мислиш дека ние можеме да направиме?
    Сите ние сме нервозни, држиме во себе нешто и така натаму, нормална појава е да си под стрес, во нервоза и така натаму. Нервозата инаку, би ти препорачала да не ја исфрлиш. Зборувај за она кое те нервира со оној кој е соодветен, end of story.
     
  3. bad-cat8

    bad-cat8 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2010
    Пораки:
    151
    Допаѓања:
    78
    Sephora текстот е толку несреден бидејки бев под голема нервоза кога го пишував, и за тоа што кажа дека незнаеш како сакам да ми се помогне мислев некој да ми каже како да се смирам во тие моменти, како да ја исфрлам нервозата и др... :fubar:
     
  4. Plavusa.17

    Plavusa.17 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    4.133
    Допаѓања:
    6.033
    На zeka му/ѝ се допаѓа ова.
  5. kankus

    kankus Популарен член

    Се зачлени на:
    31 декември 2010
    Пораки:
    1.472
    Допаѓања:
    870
    ја имам и за извоз........ пробај незнам чистење по дома или незнам такво нешто :^) :^) :^) мене некогаш ми помага
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.