1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нервоза

Дискусија во 'Канта' започната од bad-cat8, 22 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  Девојкиии хелппп :geek: нон-стоп сум под нервоза сите мене ми викаат моите родители за сееееее ама буквално за сеее ми викаат немам на кого да му кажам сета нервоза останува во мене се чувствувам како да ке пукнам во секој момент неможам да го криам повеќе тоа во мене се се собра преполна ми е душата.....помошшшшшшшшшшшшш :@ ;( кажете ми на што ја исфрлам нервозата ве моламмммм помогнете ми неможам повеќе :fubar: :doh: ;( :sweat: ве молам барем 1 девојка да ми помогне...доволно ке биде ;(..................................................ке ми помоне некој..? :geek: :@
   
 2. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  Од толку печатни грешки, не знаење за користа на точките, и запирките постот не знам ни дали го разбрав. Имам прашање: што мислиш дека ние можеме да направиме?
  Сите ние сме нервозни, држиме во себе нешто и така натаму, нормална појава е да си под стрес, во нервоза и така натаму. Нервозата инаку, би ти препорачала да не ја исфрлиш. Зборувај за она кое те нервира со оној кој е соодветен, end of story.
   
 3. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  Sephora текстот е толку несреден бидејки бев под голема нервоза кога го пишував, и за тоа што кажа дека незнаеш како сакам да ми се помогне мислев некој да ми каже како да се смирам во тие моменти, како да ја исфрлам нервозата и др... :fubar:
   
 4. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  На zeka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.472
  Допаѓања:
  870
  ја имам и за извоз........ пробај незнам чистење по дома или незнам такво нешто :^) :^) :^) мене некогаш ми помага
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.