1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ШАЛОВИ

Дискусија во 'Канта' започната од SOVRSENSTVO, 1 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Здраво знам дека е рано но сепак некако ме фака зимска еуфорија :) дали можете да ми кажете какви шалови или марами ке се носат ова зимо (поточно дали долги, кратки, во кои бои итн. ) и ке ве молам ако можете и слики да прокачете позз :*
     
  2. cokolado

    cokolado Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јуни 2010
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    0
    mmmmmmmmm obozama salovi imam vo site boi je je je odvaj cekam pak da dojde zima :)
     
  3. TheKiketoo

    TheKiketoo Популарен член

    Се зачлени на:
    2 јули 2010
    Пораки:
    1.240
    Допаѓања:
    883
    еве ти слична тема moda-i-stil/marami-t2634/ не мораше да отвараш нова, разгледај прво дали има таква, па потоа отварај
     
  4. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Не ја видов темета бидејки се вика МАРАМИ а јас барам ШАЛОВИ а тоа можеш да го кажеш на поубав начин а не толку дрско две реченици се доволни за да се препознае човекот. ПОЗЗ
     
    На Maripos.a му/ѝ се допаѓа ова.
  5. OrdinaryGirl

    OrdinaryGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2010
    Пораки:
    1.453
    Допаѓања:
    497
    Имам алергија од дупли теми. Па аман веќе, не е работава - земи отвори тема и готово. Побарај малку прво низ форумов. За една година Фемина стана толку комплексен форум, што има теми за се и сешто. Се сеќавам една форумџика отвараше дупли теми, а кога ја искритикувавме, најде изговор дека „Ја мрзело да бара“. Бог да чува...
     
    На TheKiketoo му/ѝ се допаѓа ова.
  6. TheKiketoo

    TheKiketoo Популарен член

    Се зачлени на:
    2 јули 2010
    Пораки:
    1.240
    Допаѓања:
    883
    не сакам да бидам дрска, само ми пречи што постојано се отвараат дупли теми, разгледајте малку, и колку што гледам за исто се работи и ти бараш шалови и марами, а еве го и уводниот дел на другата тема

    КЛУЧ
     
  7. maca99

    maca99 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    1.819
    Допаѓања:
    1.690
    Neznam tocno kakvi ke se nosat ama i uste e rano.obozavam ubavi salcinja vo ista boja so rakavickite i nekoja fancy kapicka ;)
     
  8. Tenkai

    Tenkai Популарен член

    Се зачлени на:
    9 јули 2010
    Пораки:
    2.316
    Допаѓања:
    1.904
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.