1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ШАЛОВИ

Дискусија во 'Канта' започната од SOVRSENSTVO, 1 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Здраво знам дека е рано но сепак некако ме фака зимска еуфорија :) дали можете да ми кажете какви шалови или марами ке се носат ова зимо (поточно дали долги, кратки, во кои бои итн. ) и ке ве молам ако можете и слики да прокачете позз :*
   
 2. cokolado

  cokolado Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  mmmmmmmmm obozama salovi imam vo site boi je je je odvaj cekam pak da dojde zima :)
   
 3. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  еве ти слична тема moda-i-stil/marami-t2634/ не мораше да отвараш нова, разгледај прво дали има таква, па потоа отварај
   
 4. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Не ја видов темета бидејки се вика МАРАМИ а јас барам ШАЛОВИ а тоа можеш да го кажеш на поубав начин а не толку дрско две реченици се доволни за да се препознае човекот. ПОЗЗ
   
  На Maripos.a му/ѝ се допаѓа ова.
 5. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  Имам алергија од дупли теми. Па аман веќе, не е работава - земи отвори тема и готово. Побарај малку прво низ форумов. За една година Фемина стана толку комплексен форум, што има теми за се и сешто. Се сеќавам една форумџика отвараше дупли теми, а кога ја искритикувавме, најде изговор дека „Ја мрзело да бара“. Бог да чува...
   
  На TheKiketoo му/ѝ се допаѓа ова.
 6. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  не сакам да бидам дрска, само ми пречи што постојано се отвараат дупли теми, разгледајте малку, и колку што гледам за исто се работи и ти бараш шалови и марами, а еве го и уводниот дел на другата тема

  КЛУЧ
   
 7. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.689
  Neznam tocno kakvi ke se nosat ama i uste e rano.obozavam ubavi salcinja vo ista boja so rakavickite i nekoja fancy kapicka ;)
   
 8. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.