1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Golddigger

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од hellocity, 27 април 2021.

  1. hellocity

    hellocity Популарен член

    Се зачлени на:
    28 август 2017
    Пораки:
    3.075
    Допаѓања:
    6.634
    Пол:
    Женски
    Дали ова ви е смешно на јутуб и дали сметате дека треба да се објавуват јавно вакви видеа со цел да се понижуаат девојчиња рандом на улица, или цел им е да покажат со што се располагаат и за лајкови и прегледи па од таквите поголеми спонзоруши нема да прегледи све да правиш
    Еве ви го видеото ова стана вирално и тука
    https://www.youtube.com/watch?
     
  2. ТрагачПоНадеж

    ТрагачПоНадеж Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 ноември 2017
    Пораки:
    559
    Допаѓања:
    1.118
    Пол:
    Машки
    Линкот ти е мртов.
    Голдигер се фејк видеа.
    Доколку би биле реални видеа, да, подржувам да се снимаат спонзоруши кои им зинал г..т за пари иако и тогаш пак би ги блурнале и нема да има ефект
     
    На mssuniquee му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Ketchup

    Ketchup Член на тимот

    Се зачлени на:
    23 декември 2014
    Пораки:
    6.772
    Допаѓања:
    46.344
    Не е трендов од 2013?
     
    На theowndemon, mode-kristina, Rioers и 3 други им се допаѓа ова.
  4. Angie1432

    Angie1432 Форумски идол

    Се зачлени на:
    24 април 2019
    Пораки:
    7.266
    Допаѓања:
    37.070
    Пол:
    Женски
    Од 2013, ама уште се обавезно шернувани од страна на nice guys :D
     
    На Konfetka, mssuniquee, theowndemon и 3 други им се допаѓа ова.
  5. BabyCakes

    BabyCakes Активен член

    Се зачлени на:
    19 април 2021
    Пораки:
    86
    Допаѓања:
    75
    Пол:
    Женски
    Гнасно е, знам за какви видеа збориш. Направени се за сите нафурани мажишта што смрдат од што 3 недели не се бањати да мислат дека единствена причина зашо жените не ги сакаат е зашо "немаат скапа кола"
     
    На Angie1432 и mode-kristina им се допаѓа ова.
  6. GrimTheReaper

    GrimTheReaper Форумски идол

    Се зачлени на:
    29 мај 2015
    Пораки:
    2.720
    Допаѓања:
    20.398
    Јас па си јадам пуканки и често си ги гледам. Има некои фејк од авион се гледа, но некои се реални. Не сфаќам како е понижување? Тие што се фејк, се платени девојки да глумат, win win ситуација. Но, оние што се реални, епа сами си го бараат на крајот. Прво не сакаат да излезат, после кола некоја бесна ќе збрмчат, се лепат ко мушичка на жуто. А па тоа во ред ли е? Каков сака нека е форумот, факт е дека постојат жени кои преферираат пари над сите останати барања кај мажот. Постојат старлети, постојат спонзоруши. Ако на нив не им пречи, мене уште помалку, ќе имам поише материјал за гледање. Не се секогаш мажите криви за се.
    Некогаш е брутално и претерано, ама па ако се ставиме во обратна ситуација, мене некоја така да ми направи, со сласт ќе ја објавам. Не сме цвеќиња за мирисање. Секој е одговорен за сопствените постапки.