1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Golddigger

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од hellocity, 27 април 2021.

 1. hellocity

  hellocity Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  2.730
  Допаѓања:
  5.802
  Пол:
  Женски
  Дали ова ви е смешно на јутуб и дали сметате дека треба да се објавуват јавно вакви видеа со цел да се понижуаат девојчиња рандом на улица, или цел им е да покажат со што се располагаат и за лајкови и прегледи па од таквите поголеми спонзоруши нема да прегледи све да правиш
  Еве ви го видеото ова стана вирално и тука
  https://www.youtube.com/watch?
   
 2. ТрагачПоНадеж

  ТрагачПоНадеж Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2017
  Пораки:
  520
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Машки
  Линкот ти е мртов.
  Голдигер се фејк видеа.
  Доколку би биле реални видеа, да, подржувам да се снимаат спонзоруши кои им зинал г..т за пари иако и тогаш пак би ги блурнале и нема да има ефект
   
  На mssuniquee му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.504
  Допаѓања:
  39.526
  Не е трендов од 2013?
   
  На theowndemon, mode-kristina, Rioers и 3 други им се допаѓа ова.
 4. Angie1432

  Angie1432 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2019
  Пораки:
  2.965
  Допаѓања:
  14.794
  Пол:
  Женски
  Од 2013, ама уште се обавезно шернувани од страна на nice guys :D
   
  На Konfetka, mssuniquee, theowndemon и 3 други им се допаѓа ова.
 5. BabyCakes

  BabyCakes Активен член

  Се зачлени на:
  19 април 2021
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  74
  Пол:
  Женски
  Гнасно е, знам за какви видеа збориш. Направени се за сите нафурани мажишта што смрдат од што 3 недели не се бањати да мислат дека единствена причина зашо жените не ги сакаат е зашо "немаат скапа кола"
   
  На Angie1432 и mode-kristina им се допаѓа ова.
 6. GrimTheReaper

  GrimTheReaper Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2015
  Пораки:
  2.392
  Допаѓања:
  19.118
  Јас па си јадам пуканки и често си ги гледам. Има некои фејк од авион се гледа, но некои се реални. Не сфаќам како е понижување? Тие што се фејк, се платени девојки да глумат, win win ситуација. Но, оние што се реални, епа сами си го бараат на крајот. Прво не сакаат да излезат, после кола некоја бесна ќе збрмчат, се лепат ко мушичка на жуто. А па тоа во ред ли е? Каков сака нека е форумот, факт е дека постојат жени кои преферираат пари над сите останати барања кај мажот. Постојат старлети, постојат спонзоруши. Ако на нив не им пречи, мене уште помалку, ќе имам поише материјал за гледање. Не се секогаш мажите криви за се.
  Некогаш е брутално и претерано, ама па ако се ставиме во обратна ситуација, мене некоја така да ми направи, со сласт ќе ја објавам. Не сме цвеќиња за мирисање. Секој е одговорен за сопствените постапки.