1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

hi decki

Дискусија во 'Канта' започната од marija20, 9 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. marija20

    marija20 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 мај 2011
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    bas me interesira dali i drugite se zaprasuvaat ili samo na mene ova mi se slucuva sekogas da se zaljubuvam vo pogresna licnost nikogas ne sum bila so onoj sto mene mi se dopagal tuku so sosema drug, dali toa se slucuva i na drugi ili samo jas imam takva "crna sudbina". Nikogas ne sum uspeala da bidam so nekoj sto mene mi se dopagal, sto e moj tip pozz i fala odnapred
     
  2. love.edward

    love.edward Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2011
    Пораки:
    242
    Допаѓања:
    243
    Имаш веќе вакви теми за извоз, јас лично не гледам потреба од отварање на новава тема.. незнам ни што има тука да се дискутира, црна судбина.. ма ајде. Според мене никој не те тера да бидеш со некој што несакаш. И прочитај правила, ако ништо друго пишувај на кирилица |(
     
  3. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333
    Е како можеш да се заљубиш во погрешна личност ако не ти се допаѓа? Или ти се допаѓа или не, трето нема. Секој прави грешки ама од сопствени грешки најубаво се учи. Биди паметна и искористи го тоа.
    Најверојатно сеуште не си го нашла оној правиот. Млада си и животот е пред тебе, само треба правилно да ги искористиш адутите ;)
     
  4. ana-banana

    ana-banana Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2011
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    751
    Пол:
    Женски
    |( Девојче како прво не ти треба нова тема за ова па плус насловот хај дечки :D а после како тоа се заљубуваш во погрешна личност што не ти се допаѓа јас тоа неможам да го сватам :?:
     
  5. Happygirl13

    Happygirl13 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    131
    Допаѓања:
    60
    Ко прво не ми е јасно шо е со насловот. :^)
    Ко второ треба да се пишува на кирилица..
    А ко трето како можеш да се заљубиш во некој што не ти се допаѓа?!
     
  6. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.793
    Допаѓања:
    65.509
    Пол:
    Женски
    Темава оди под клуч. Има веќе вакви теми. А и не ми е јасно како ќе се заљубиш во личноста, а да е погрешна, а и ти се допаѓа друг, ама се заљубуваш па во друг.
    И те молам прочитај ги правилата за отворање на тема и за пишување на мислење :)
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.