1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

hi decki

Дискусија во 'Канта' започната од marija20, 9 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marija20

  marija20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 мај 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  bas me interesira dali i drugite se zaprasuvaat ili samo na mene ova mi se slucuva sekogas da se zaljubuvam vo pogresna licnost nikogas ne sum bila so onoj sto mene mi se dopagal tuku so sosema drug, dali toa se slucuva i na drugi ili samo jas imam takva "crna sudbina". Nikogas ne sum uspeala da bidam so nekoj sto mene mi se dopagal, sto e moj tip pozz i fala odnapred
   
 2. love.edward

  love.edward Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2011
  Пораки:
  242
  Допаѓања:
  243
  Имаш веќе вакви теми за извоз, јас лично не гледам потреба од отварање на новава тема.. незнам ни што има тука да се дискутира, црна судбина.. ма ајде. Според мене никој не те тера да бидеш со некој што несакаш. И прочитај правила, ако ништо друго пишувај на кирилица |(
   
 3. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  Е како можеш да се заљубиш во погрешна личност ако не ти се допаѓа? Или ти се допаѓа или не, трето нема. Секој прави грешки ама од сопствени грешки најубаво се учи. Биди паметна и искористи го тоа.
  Најверојатно сеуште не си го нашла оној правиот. Млада си и животот е пред тебе, само треба правилно да ги искористиш адутите ;)
   
 4. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  751
  Пол:
  Женски
  |( Девојче како прво не ти треба нова тема за ова па плус насловот хај дечки :D а после како тоа се заљубуваш во погрешна личност што не ти се допаѓа јас тоа неможам да го сватам :?:
   
 5. Happygirl13

  Happygirl13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  60
  Ко прво не ми е јасно шо е со насловот. :^)
  Ко второ треба да се пишува на кирилица..
  А ко трето како можеш да се заљубиш во некој што не ти се допаѓа?!
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.685
  Допаѓања:
  64.982
  Пол:
  Женски
  Темава оди под клуч. Има веќе вакви теми. А и не ми е јасно како ќе се заљубиш во личноста, а да е погрешна, а и ти се допаѓа друг, ама се заљубуваш па во друг.
  И те молам прочитај ги правилата за отворање на тема и за пишување на мислење :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.