1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ѕверски (Beastly) [2011]

Дискусија во 'Канта' започната од t.w.e.e.t.y, 3 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. t.w.e.e.t.y

  t.w.e.e.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2011
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  617
  фантастична драма, во која главните улоги ги имаат Vanessa Hudgens, Alex Pettyfer и Mary-Kate Olsen...
  не обожавам фантастични, филмови но ова е нешто друго...филмов страшно ми се допадна :inlove:
  па девојки, дали го имате гледано и како ви се допаѓа?

  П.С за убавината на филмот имаат придонесено и главните актери :)
   

  Прикачени фајлови:

 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.