1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Јаболков оцет

Дискусија во 'Канта' започната од hamstika, 24 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hamstika

  hamstika Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  9
  Ако во случај некој ја има отворено темава, тогаш нека се избрише. Читав на нет интересни работи за јаболковиот оцет, пред се помагал во слабеењето. Дали некој пробал/конзумира? Мајка ми ми купила јаболков оцет, но сега на интернет прочитав дека требало природен. Па кажете вие каков сте пробале?

  Инаку за слабеење пишува во една чаша вода да се стават 2 лажички јаболков оцет и да се испие наутро на празен желудник.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.405
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.