1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Јавни набавки

Дискусија во 'Канта' започната од AnaSe, 22 септември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AnaSe

  AnaSe Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2014
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  29
  Здраво феминки,

  Сакав да ве прашам дали некоја има информации дали е услов за отфрлење на понуда од тендер заради тоа што банкарската гаранција била помала од предвидената сума?

  И дали постои начин за да се надополнит тоа ?

  Поздрав
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.