1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Јавни срамови во нашата држава!

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Snow-Queen, 1 ноември 2014.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Жив срам се одредени портали!
  Јавно известување за јавен оглас, вработување на нови полицајци.
  А сликата која се шири по FB, првенствено е со војска - армија која не е Македонска (Србија), второ тоа е војска а не полиција. Катастрофа!
  Screenshot_56.png
   
 2. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.930
  Кој портал е ова? :D
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  volk.mk така пишува
   
 4. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.711
  Пол:
  Женски
  Колку само многу има јавни срамови во нашата државичка, да не знае чивек од кај да почне. Ако ги слушате изјавите на политичарите, ќе се изнаслушате секакви глупости и бламажи.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  14.951
  Допаѓања:
  28.767
  Пол:
  Женски
  Не знам дали се важат изјавите на нашите министри дека со минимална плата може да се помине месецот. Го допревме дното. (facepalm)
   
 6. SlimReaper

  SlimReaper Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2019
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Машки
  Се собрале ќелавион мајмун и уште неколку од екипа во градинка,поводот беше дека некоја соба во градинката се фарбала и даваа интервју. Ако од тоа не им е срам,види ти дали им е за платите ова што го зборат. Или пак коа ќе направат спортско игралиште па се собираат 100+ луѓе и држат говори како да сме отвориле нуклеарна централа или лансирале ракета во вселената........
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.280
  Допаѓања:
  39.038
  Пол:
  Женски
  Нашата држава стана јавен срам сама по себе.
  Не можеш пародија да правиш од настаните зошто сами по себе се такви
   
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  14.951
  Допаѓања:
  28.767
  Пол:
  Женски
  Тоа не сум го прочитала. Факт е дека политичариве се за ќотек. Ако најголем успех за нив е тоа што отвориле игралиште, секоја чест. Не можат да обезбедат лекови за болните. Некој ќе си умре чекајќи.
   
 9. Adidas888

  Adidas888 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2022
  Пораки:
  1.820
  Допаѓања:
  6.235
  Пол:
  Женски
  Абе нашиве ли се полицајци? Кога одев во полиција, сите мажи беа пониски од мене :rofl: , можев слободно да им јадам бурек врз глава.
   
  На Kiko9 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Аргентина *

  Аргентина * Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  4.601
  Допаѓања:
  9.016
  Пол:
  Женски
  Не се фокусирам на бламовите во државата повеќе, се изнагледав глупости како дете и се изначудив за цел живот, сега не ги перцепирам воопшто или само ќе се насмеам ако е смешно. Нема фајде да се нервирам.
   
  На Mrs. right му/ѝ се допаѓа ова.