Јарец како најдобар знак во хороскоп

Дискусија во 'Канта' започната од EMILI1999, 14 октомври 2012.

 1. EMILI1999

  EMILI1999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Женски
  значи девојки јас сум јарец и знае мн луге како мене што се јарци навистина можам да кажам дека јарецок како хороскопски знак има најдобри карактеристики, ама незнам за вас кажете си вие.....
  клуч за темава ако има веке ваква :)
   
 2. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  Најдобар е! :clap: :!: :rock:
   
 3. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  771