1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Јарешко,јарешки специјалитети

Дискусија во 'Рецепти' започната од westt, 22 јули 2016.

 1. westt

  westt Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  162
  Вакава тема не сретнав. Ретко кој јаде јарешко ама ако има некој Рецепт за јарешко би сакала да сподели. Имам сребреница па сакам некој рецепт за нив.