1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Јас за 10 години...

Дискусија во 'Канта' започната од cvetce93, 6 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  574
  Барав сега ама ваква тема не најдов, ако има клучот и е мајката на оваа :D
  Инаку, како и каде се замислувате себеси за 10 години? Со кариера, со деца, маж, семејство... :)
  Јас на пример еве да почнам се замислувам со веќе завршен факултет и се надевам магистратура, омажена со едно детенце, 28 би имала така да за тогаш доста би ми било :D
   
 2. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  574
  НЕ не сум видела убаво.. 3 поста под ова има ваква тема |(
  Ајдее клуч !
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.