1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Јас имам талент (Ja imam talenat) [А1]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од WhiteAngel, 17 април 2011.

 1. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Еве почна новата сезона на Јас имам талент. Планирате да го гледате?
   
 2. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  Јас почнав да гледам и татко ми смени програма....иначе интересно е и планирам да го гледам!
   
 3. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  Јас ја гледав и претходната сезона, а синоќе ја гледав пак и интересна ми е :)

  (синоќе ми беше најинтересно тоа детето што беше 13 години и оваа кога се заигра, го засрамија :$ :lol: )
   
 4. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  Ајде и јас да си кажам. Минатата сезона ја гледав, па планирам и ова. Синоќа гледав, ама што знам, не ми оставија некој голем впечаток. Ќе видиме понатака.
  Во ова шоу не ми се допаѓа тоа што се работи за талент-шоу, а сепак предност добиваат музичарите...
  Лани имаше добри танчари, изведувачи, ама сепак до крај останаа музичари...
  Жирито ми е океј, баш ми се некако како Тони, Игор и Калиопи...забавни се, интересни, а кога треба и доволно професионални...
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.507
  Пол:
  Женски
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  Во колку саат е? Јас ја гледав минатата сезона, интересна беше, па сакам и оваа да ја гледам.
   
 6. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  892
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  ^Секоја недела од 21:30 :)
   
  На RainBow му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Sunday-Rose

  Sunday-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  123
  Пол:
  Женски
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  Мината сезона ја гледав, супер беше, и тие што победија заслужено си ја земаа наградата, и има мн интересни таленти и планирам да го гледам и оваа година, нормално кога сум дома ќе го гледам, кога не можам ќе пропуштам некоја епизода....
   
 8. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  За оние кои не гледаа во неделата, ќе има реприза во петок околу 9 часот :)
   
 9. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.717
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  Гледав и здравје планирам да продолжам да гледам. Уште во првата епизода имаше интересни кандидати.
   
 10. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  15.290
  Допаѓања:
  101.349
  Пол:
  Женски
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  дали знае некој како се викаше девојката што пееше една песна My life мислам се викаше, ептен убаво пееше сакам да ја најдам на youtube.
   
 11. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  6.747
  Пол:
  Женски
  На nena2010 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  Гледам, гледам жирито ми е врв ххахахааха особено Иван :rock: :lol:
   
 13. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.336
  Допаѓања:
  1.571
  Пол:
  Женски
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  Гледав во неделата :) Интересно ми беше едно детенце, Александар мислам дека се викаше на почеток кога почна таа пее трема го фати се побрка, па пак од поново почна да пее и тогаш ме наежи :) Срце... :)
  Од Мајкл Џексон мислам дека пееше...
   
  На JuLleE му/ѝ се допаѓа ова.
 14. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  Денес мислам дека не беше нова епизода туку емисијата на една од водителките која што е намената за ова шоу :) иако повеќе би сакала да беше ново. Ах, да + сакам да ги даваат натпреварувачите од Македонија што се :)
   
 15. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  На JuLleE и la-chicka им се допаѓа ова.
 16. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.384
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  Гледам само кога можам, а инаку многу интересна ми е :l:
   
 17. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  637
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  И мене ми е интересно ова шоу! Жирито е феноменално,баш ми се сите тројца створени и одбрани за таков тип шоѕ! Има и интересни кандидати! Засега ме воодушеви детенцето Александар што едвај почна (од трема) ама убаво отпеа! ;)
  Синоќа не гледав ама 100% ќе фатам некоја реприза!
   
 18. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  И мене досега идол ми е Александар :) Каков глас има за негови години... :)
   
 19. vikica.s

  vikica.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  59
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  ме фасцинира александар маркич со неговиот глас..се наежив уште на вториот стих. иначе јас ично сметам (што не значи дека сум во право) дека на вакво шоу подобро би било да наема пејачи бидејќи има милион шоуа за нив. поинтереснно би било да гледаме различни таленти.секако и пеењето е талент но сепак подобро би било да гледаме нешто друго.
   
 20. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Јас имам талент (Ja imam talenat) А1

  Мене засега фаворити ми се братот и сестрата кои настапија заедно, ја пееја Нотингс компеарс ту ју, ама не запамтив како се викаја. И ми се допадна точката на фрлачот на ножеви кој настапи со ќерка му! Многу сакам такви точки, ме фасцинираат! :)