1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Јас како дизајнер

Дискусија во 'Канта' започната од brancetoo, 23 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. brancetoo

  brancetoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  42
  Овде вие можите да бидите дизајнери така што со програмата која ја имам пуштено можи да се поставите во улогата на дизајнер така што ќе ги дизајнирате вашите обувки(чевли).
  Секој можи да го постира она што го изработил, а сите останати можи да даваат коментари дали му се допаѓа и дали нешто треба да се промени... Па ајде да поченеме девојки, во улога на дизајнерки! :$ :*

  http://www.femina.mk/out/?id=72bb752e9d ... rey.com%2F

  :*
   
 2. brancetoo

  brancetoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  42
   

  Прикачени фајлови:

  • unnamed.jpg
   unnamed.jpg
   Големина на фајлот:
   13,6 KB
   Прегледи:
   211
 3. brancetoo

  brancetoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  42
  Можи како коментар да додадете зошто ви се допаѓаат и зошто баш такви би изработиле? :!:
   
 4. Azriel1

  Azriel1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2012
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  406
 5. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Toгаш канта :]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.