1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Јас невеста

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 10 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.011
    Пол:
    Женски
    :) Хахахах јас сеуште не сум била невеста, но сепак името на темата е такво Јас Невеста
    Во оваа тема можете да прикачете слики(детали) од Вашата свадба, венчаница,бидермаер,чевли,накит,китенки,венец,торта,покани....
     
  2. tinkerbelll

    tinkerbelll Популарен член

    Се зачлени на:
    15 мај 2010
    Пораки:
    2.096
    Допаѓања:
    5.017
    Пол:
    Женски
    Баш убава тема,сите ставаме слики во модни критики,или конкретно редиме слики од невести од интернет,но многу е убава идејата од веќе мажените феминки да видиме слики од нивната свадба,венчаница,интересни детали.Ми се допаѓа :)
     
  3. lolyta777

    lolyta777 Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2011
    Пораки:
    2.337
    Допаѓања:
    6.899
    Пол:
    Женски
    ОК, интересна тема, ќе ставаме слики од нашата свадба која можеби била пред повеќе од 5-6-10 год., модата е сменета, се` е сменето од фризура и шминка па до чевли.... ако тогаш невестата се чувствувала како принцеза од бајките и сега и` лупнат едно 10-20 коментари како претходниов ќе си мисли дека ептен ја утнала работата....посебно затоа што не може да се врати назад времето и да се корегира, условно речено, грешката. И што, невестата ќе се брани.... да, да, требаше фустанот да биде поинаков ама така испадна работата.

    Мислам дека темава лошо ќе заврши.
    Мое мислење бришете го ако сметате дека така треба.
     
  4. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.790
    Допаѓања:
    65.498
    Пол:
    Женски
    Јас мислам да ставате слики од вас, а не од братучетка, тетка, стрина, темава е јас невеста, а не тетка ми невеста. Друга работа е што им се крши приватноста. :)
    Затоа ве замолувам да не се случува тоа повторно, а и коментарите да бидат понежни, а не леле ма каков ти бил никаков фустанот. :) Сепак, за многу лични и драги моменти се работи. :)
     
    На annnni му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Veki4kaa

    Veki4kaa Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 јануари 2012
    Пораки:
    5.072
    Допаѓања:
    17.213
    Пол:
    Женски
    е ајде бе невести ставајте слики :lol: да ве видиме, не се срамувајте :D кога веќе ставате слики во темта МК ставете и тука, темава да се развие оти е интересна стварно
     
    На Mrs.Bass му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Mrs.Bass

    Mrs.Bass Популарен член

    Се зачлени на:
    7 април 2012
    Пораки:
    897
    Допаѓања:
    7.317
    ставив јас слики од се...во модни критики :lol: ;)
     
  7. Veki4kaa

    Veki4kaa Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 јануари 2012
    Пораки:
    5.072
    Допаѓања:
    17.213
    Пол:
    Женски
    епа стави и тука ;)
     
  8. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.790
    Допаѓања:
    65.498
    Пол:
    Женски
    Очигледно нема потреба од темава. Веќе неколку имаат ставено слики во Модни критики, па нема поента да се дуплираме. А и ставаат слики од покани и такви работи во посебните теми.
    Клуч.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.