1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Јахија Кемал

Дискусија во 'Канта' започната од monalisa, 22 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. monalisa

  monalisa Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  12
  Што мислите за овој колиџ?

  [mod-dupla:u7k4e89w][/mod-dupla:u7k4e89w]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.868
  Допаѓања:
  60.743
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.