1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ја сакам femina.mk!

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од yummy, 18 април 2010.

  1. yummy

    yummy Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    319
    Допаѓања:
    49
    Ајде девојки, зошто го сакате сајтов?
    Јас, затоа што конечно видов дека не сум единствена и сама во некои работи, има мн корисни информации и зато што е САМО за женски ;)
    хм...ајде продолжете :)
     
  2. lili1

    lili1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јануари 2010
    Пораки:
    182
    Допаѓања:
    52
    Бидејќи можам да најдам одговори на многу прашања што ми се вртат во глава и не ми даваат мир ,бидејќи можам да и помогнам на некој кој има потреба од разговор, да поделиме искуства и дрг.И се разбира тука владеат само жените ;) ;) само напред женски I LOVE YOU FEMINA.MK :*
     
  3. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Затоа што стекнав многу пријатели кои ќе можат да ми помогнат или крај краева да ме ислушаат.
    Затоа што научив многу нови работи кои мајка ми сигурно немаше да ми ги каже.
    Затоа што тоа е место каде можам да се истушам, а притоа никого да не го боли главата од моето дерење.
    Затоа што се објавуваат интересни содржини кои содржат корисни информации.
    .....
    _________________________________________________________________________

    Би можела до бесконечност да пишувам....
     
    На Chocolate.me и Elenuskaa им се допаѓа ова.
  4. Go-Girl

    Go-Girl Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    3.712
    Допаѓања:
    3.988
    ...затоа што се навикнав да шкртнам по некој пост овде, нешто што во моментот неможам или несакам некому да го кажам, а сепак имам потреба да го изнесам надвор од мене.... :$
    ....затоа што сватив дека некои работи кои јас условно кажано си ги нарекував мои проблеми, не биле само мои, многу луѓе имале такви проблемчиња :)
    ....затоа што видов и прочитав многу информации 8)
    ...затоа што запознав прекрасни луѓе и се надевам идни познаници, а можеби и пријатели :hug:
    :!: ах да и затоа што повеќе време сега поминувам тука отколку на фејсбук....ај ем фемина адиктед :lol:
     
  5. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    Заради се! :D Да не се повторувам, Хипи и Гоу грл го кажаа главното :D
     
    На Cynthia му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Winter.Girl

    Winter.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    750
    Допаѓања:
    177
    Девојките над мене се кажаа :rofl:
     
  7. anastasija19

    anastasija19 Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    245
    Допаѓања:
    51
    затоа што е прекрасен најубав и најпоучен сајт
     
  8. SpoiledBaby

    SpoiledBaby Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2010
    Пораки:
    890
    Допаѓања:
    302
    девојките пред мене се кажаа.. едноставно најдов мн совети се надевам и дека дадов некој корисен совет иако од скоро се зачленив ај лав фемина.мк
     
  9. Amore

    Amore Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    339
    Допаѓања:
    71
    Што и да кажам, знам дека за 5 мин нема да дознае цело маало. Добивам одговори на тешките прашања...Сознаваш нови работи за кои неможеш да зборуваш со својата мајка или некоја блиска личност од Х причини. Едноставно ми се свиѓааа.. Не за џабе дремам толку време на сајтов. :l: femina.mk
     
  10. Gordana10

    Gordana10 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6.898
    Допаѓања:
    9.184
    Пол:
    Женски
    Па од истите причини напишани во претходните мислења,што е единствен сајт само за женски,место каде што можеме да си ги споделуваме своите мислења,искуства,па и да помогнеме некому,да се запознаваме,дружиме,почитуваме едни меѓу други иако само се знаеме по имињата и мислам дека нема вакво нешто на интернетот,а и тука кај нас.Исто така што можат да се научат и многу работи,а и што ми се допаѓа кај овој сајт се тие новостите што ги имаат на почетна,што имаат интересни совети за се,дали се работи за здравје,убавина,мода итн.Сепак интересно место,затоа и висам скоро секој ден тука на фемина,мислам повеќе сум тука отколку на друг сајт.
     
    На s.t.e.f.a.n.j.a му/ѝ се допаѓа ова.
  11. bona

    bona Популарен член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    1.592
    Допаѓања:
    276
    informacii, soveti, interesni temi kade sto spodeluvame mislena, steknav mn prijateli... . se i sesto :) stanav zavisnik veke :lol: I :l: femina.mk
     
  12. WomanInLove

    WomanInLove Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2009
    Пораки:
    716
    Допаѓања:
    267
    Пол:
    Женски
    Најмногу го сакам форумот бидејќи е само за жени иако овде-онде ќе се најдат некои залутани мажи :lol: :rofl:
    Ако бешто ме мачи имам каде да си се олеснам, а и многу ми е корисен со совети, а плус и има забава доколку ти е досадно :D :D
    :* :* :* :* за Фемина ;)
     
  13. Lollipop

    Lollipop Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    26
    Допаѓања:
    31
    Конечно вистински сајт за женскиот пол ....едноставно НАЈДОБАР...што и да ти треба совет, мислење, или пак да прочиташ нешто што незнаеш може овде да се најде...поздравче :*
     
  14. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    се е кажано веќе погоре :wasntme:
    ама ајде ке скриптирам од мој агол :$
    ја сакам фемина затоа што има добри совети несебично дадени, можам да го изнесам тоа што ми лежи на срце без никој да повредам, интересни информации, размена на искуство... и најважно од се запознавање на прекрасни луѓе и комуницирање со нив... :* :* ве сакам девојки :* и нормално ја сакам фемина.мк да не беше таа немаше да се запознаеме (барем виртуелно) ниту да комуницираме и да си помагаме :* :hug:
     
    На Justinna му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Ми се свиѓа многу темава, ама што да пишам, сите сме тука скоро од истите причини
    да кажеме нешто што го криеме длабоко во себе, а сакаме да искочи, без притоа да дознае никој :D , да споделиме искуства, мислења, предлози...
    а меѓудругото се запознав вака виртуелно со повеке луѓе кои ми се многу драги и многу ги сакам :inlove: :inlove: :inlove:
     
  16. strudla

    strudla Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    82
    Допаѓања:
    7
    сајтото е супер мене ми го кажа една другарка и од тогаш нема ден а да не до отворам да видам што се случува на форумот, заарзен е едноставно си кажуваш се она што те мачи без никој да знае, интересни теми, добри совети, се супер на едно место
     
  17. Katja.efremova

    Katja.efremova Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    658
    Допаѓања:
    89
    Ради се што кажаа предходно... :) најмногу затоа што запознав прекрасни типки кои секогаш се расположени да ме прочитаат кога никој друг нема време за тоа...Ја сакам Фемина и си ги сакам НИВ многу и надевамс е дека овоа он лајн пријателство ќе прерасне во вистинско..во живо де :) :* :* :*
     
  18. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    :y: :y:
     
  19. yummy

    yummy Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    319
    Допаѓања:
    49
    И да додадам...ја сакам Фемина зашо ме одвикна од ФБ!!! :D :D :D
     
  20. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Хахахахаха, ова се поштуе.. една зараза место друга :y: :y: :y: