Ја сакам femina.mk!

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од yummy, 18 април 2010.

 1. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.830
  Допаѓања:
  7.467
  Пол:
  Женски
  Да да и јас ја сакам ФЕМИНА затоа што дава многу добри совети и запознаваш нови пријатели ;)
   
  На vitamina и WaffleGirl им се допаѓа ова.
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.941
  Допаѓања:
  45.371
  Si ja sakaam I toa mnogu porado mnogu pricini. I nedaj Boze da bidam banirana poradi nekoi nesakani greski eve na pr.pisuvam lat na edno mesto sum napravila of topik se izvinuvamm mnogu moja femina...togas sto ke pravam..ne gi citam mozebi dovolno pravililata no mislam deka ne se nekoi golemi greski za ban. I LOVE YOU FEMINA
   
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.424
  Допаѓања:
  46.627
  Пол:
  Женски
  Добра е за оние со вишок слободно време :D
   
 4. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  1.966
  Допаѓања:
  58.319
  Пол:
  Женски
  Го сакам сајтов, поточно форумов, зашто има секакви можни теми во кои може да се најде одговор на секое прашање. Освен тоа, има доста членови кои се секогаш спремни за да дадат совет и да помогнат, а има и теми за дискусија.

  Особено го засакав форумов поради четот на кој паѓаат од најсмешни можни муабети, до тешки интелектуални дебати. (y)
   
  На vitamina, Elissa и Wahnsinn им се допаѓа ова.
 5. vitamina

  vitamina Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  6.276
  Допаѓања:
  179.034
  Пол:
  Женски
  Фемина.форум го следам од 2012 година некогаш повеќе некогаш помалку и морам да кажам дека за овие години сум научила многу. Мило ми е што постои вакво катче во македонија каде можеш да се едуцираш. Браво за фемина :clap: .
  Несебичноста е доблест која ретко постои во денешно време.
   
 6. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  2.409
  Допаѓања:
  21.754
  Прво оти уште на почетокот наидов на добредојде,
  оти сретнав многу интересни и квалитетни ликови овде
  оти има многу што да се прочита..
  и оти ми премина во секојдневна навика :P
   
  На vitamina му/ѝ се допаѓа ова.